Dům Rukou Světla

Chrámový gong s Marti

Zvuk má silný vliv na lidskou duši i tělo, neboť vše je v trvalém stavu vibrací. Zvuk je jednou z forem, která nám může pomoci nalézt cestu k harmonii a klidu.

Jeden z neznámějších čínských gongů je Chao gong – zemitý, chrámový, jehož zvukové pole je velmi široké a kromě základních tónů zahrnuje celou škálu tónů alikvótních.

Při naslouchání gongu nás jeho tóny přivedou do hlubokého uvolnění a potom může dojít k zlepšení v mnoha rovinách (zlepšení spánku, soustředění a paměti, zvýšení imunity, zmírnění strachů a úzkostí, uvolnění bloků, je prohloubena intuice, kreativita).

Velké gongy nás navíc mohou dopravit do vesmírných sfér, dovolí nám nahlédnout do jiných dimenzí, neboť ve svém zvukovém spektru obsahují energii Stvoření.

Srdečně Vás zvu na naslouchání našemu chrámovému čínskému gongu.

Další informace naleznete ZDE.

Příspěvek je dobrovolný. TERMÍNY ZAŠLU NA VYŽÁDÁNÍ DO MAILU.


Láska nebo Závislost - seminář

Srdečně vás všechny zveme na seminář paní Věry Klucké, na kterém se bude věnovat tomu, jak naše niterná přesvědčení a rodové programy ovlivňují naše vztahy.

S sebou si, prosím, přineste pastelky, blok, tužku.

Prosím o rezervaci, počet míst je omezen.

 • Věrka Klucká
 • 30.09.2022 od 17:00 do 20:00 h
 • 500 Kč

HUDEBNÍ LÁZNĚ MEDITACE - HEALING SOUNDS BY JAMI

Oprostěte se od nízkých vibrací, otevřete své srdce a mysl a nalaďte se na vibrace lásky, klidu a míru díky posvátným tónům křišťálových mís.

Přihlášky: healingsoundsbyjami@gmail.com

Instagram: @healingsoundsbyjami

 • Jarmila – křišťálové mísy
 • 07.10.2022 od 18:00 do 19:00 h
 • 04.11.2022 od 18:00 do 19:00 h
 • 02.12.2022 od 18:00 do 19:00 h
 • healingsoundsbyjami@gmail.com
 • 300 Kč

Laskavé doteky konce života

Cyklus TŘÍ na sebe navazujících prožitkových seminářů na téma smrti a odcházení. Klidnou a bezpečnou formou vám umožníme procítit a pracovat s náročným i aktuálním tématem umírání v jeho různých rovinách a významu. Každý život jednou končí.

Říká se, že jedinou jistotu, kterou v životě máme, je, že umřeme. Nevíme kdy ani jak. Přesto je možné se na tento okamžik připravovat a vědomě si tím otvírat cestu ke svobodnějšímu a plnému životu pro nás i naše blízké, na jehož vrcholu může být laskavý a smířený odchod.

Seminář je pro každého, koho téma zajímá, chce si prohloubit pohledy na smrt, pomoci blízkému, rozšířit si profesní přístupy, nahlédnout na konkrétní situace v rodině, potřebuje se zbavit strachů a úzkostí ze smrti, chce nahlédnout za „oponu“, nemá zpracován odchod někoho blízkého…

Cyklus má jasně danou strukturu, pořadí nelze přeskakovat, není povinností pokračovat. Účastník je závazně přihlášen po zaplacení 50% zálohy na č. účtu: 150 908 1012/3030 a vyjádření motivace vedoucího k přihlášení.

Více informací na webu Laskavé DOTEKY konce života.

Přihlášky: lucka@spolunaceste.cz

 • Lucie Pospíšilová Bc. a Ing. Kateřina Špačková
 • 15.10.2022 od 09:00 do 17:00 h
 • 05.11.2022 od 09:00 do 17:00 h
 • lucka@spolunaceste.cz
 • 1900 Kč

Astropsychologická poradna a psychoterapie

V našem podvědomí jsou uloženy všechny informace o naší duši - minulost, přítomnost i budoucnost. Vše se zde děje najednou. Vše se odehrává jako Božská hra ve věčném teď. Intuice je projeveným jazykem naší duše a je zároveň její přirozeností. Pomocí intuice dokážeme naslouchat sami sobě i potřebám ostatních bytostí, jelikož na úrovni podvědomí jsme všichni propojeni. Nepodceňujme tento hlas duše, který hovoří pravdu a který nás vede k harmonii s Vesmírem a zároveň k uskutečnění našeho pozemského života. Intuice nám ukazuje, kterak žít v Lásce a štěstí na této Zemi, tak, aby zároveň všechny bytosti byly šťastné. Intuice nás vede do našeho duchovního srdce a k Poznání.

Každý člověk je pro mne Vesmírem sám o sobě. Není to jen bytost, která se narodila z ničeho a bez souvislostí, ale je to jedinečný člověk plný zkušeností, talentů a vizí, které si nese ze svých předchozích životů. Ve svých výkladech se věnuji právě těmto souvislostem, rodovým předpokladům a zátěžím, minulosti i budoucnosti jedince.

Jsem astroložka, i když jsem nikdy neplánovala se jí stát. Astrologii jsem začala studovat ze všech dostupných pramenů v roce 1992. Astrologii považuji za svůj velký životní projekt, kdy vše stále zkoumám, a neustále se ptám. Jako psychoterapeutka pak dokáži své klienty vést ke svému srdci i dalšími otázkami a případně být nápomocna k vyřešení náročných životních situací. Jsem také učitelka (vystudovala jsem učitelství na FF OU) a průvodkyně těch ostatních. Už 12 let učím na VŠP v Jihlavě psychologii a arteterapii, také učím v arteterapeutickém výcviku budoucí terapeuty.

PŘIHLÁŠKY a více informací na webu Mgr. Lucie Polákové www.luciepolakova.cz.


Pyramida - harmonizace duše i těla

Pyramidy nás provází desítky tisíc let a stále nutí k zamyšlení, k rozpomenutí se na to, co v hloubi duše známe. I dnes nám mají co říci, co ukázat - více informací naleznete ZDE.

My všichni si potřebujeme dopřát klid a čas k vystoupení na naši duchovní pyramidu, abychom se pozvedli nad zmatek a starosti běžného života a pohlédli na něj s nadhledem. Pyramida harmonizuje jednak prostor, ve kterém se nachází, jednak působí na bytost nacházející se uvnitř - slouží k meditaci, harmonizaci energetických center, relaxaci a regeneraci, zvyšuje imunitu, zjemňuje a pozvedává vědomí, vede nás k sobě samým.

Prosíme, v případě zájmu o bližší informace pište na email info@dumrukousvetla.cz.