Dům Rukou Světla

Břetislav Čtvrtek

Více než padesát let se zabývám tichým nasloucháním osobní cesty, věnuji se také poradenství osobního rozvoje a růstu.

Ing. Martina Fantová

Informace o možnostech, které v našem prostoru můžete nalézt.

Bc. Jitka Procházková

V roce 1997 jsem dokončila bakalářské studium obor FYZIOTERAPIE na FTVS UK. Praktické znalosti jsem získala nejprve v sanatoriu na Dobříši, dále pak v Praze na revmatologicko-rehabilitačním pracovišti, dětské rehabilitaci a v zařízení se zaměřením na pohybovou aktivitu a cvičení. Od roku 2010 ve své praxi využívám jednak klasickou rehabilitaci, ale také znalosti z východní medicíny v podobě japonské masáže – Shiatsu.

Mgr. Clara Vávrová

Individuální konstelace.

Ing. Jana Čechráková

Od té doby, co jsem se naučila pracovat s energetickou psychologií, konkrétně s metodou EFT, se mi otevřel nekonečný svět poznání a práce na sobě. Postupem času jsem přibírala nové metody jako kvantové čistění a ACCESS BARS. Nicméně mou stěžejní technikou je Psych-K, která jednoduše a efektivně přímo mění nefunkční přesvědčení v podvědomé mysli. Právě podvědomá přesvědčení jsou původcem téměř celého lidského chování - jak konstruktivního, tak destruktivního. Jsou základem vaší osobnosti a definují vás jako cenné nebo bezcenné, schopné nebo neschopné, důvěřivé nebo podezíravé, přijímané nebo odmítavé, samostatné nebo závislé na okolí, flexibilní nebo nepřizpůsobivé, budící respekt nebo despekt, milované či nenáviděné...... A jaká jsou vaše přesvědčení? Podporují vás v životě, máte to, co chcete, dosahuje svých cílů? Nebo je to jinak.....

Moje práce spočívá v hledání a odstraňování příčin problémů na psychické i fyzické úrovni člověka tak, aby mohl žít život takový, jaký chce. Vycházím ze základního předpokladu a přesvědčení, že každý z nás si svůj život vytváříme sami! Vše, co se nám děje, jak to dobré tak to špatné, máme ve svých rukou. Proto, když nejsme ve svém životě s něčím spokojeni, jsme to zase jen my sami, kteří s tím můžeme něco udělat. A pokud nevíte jak, zkuste setkání se mnou.

Více na www.terapeuteft.cz

S láskou a úctou
Jana

Kateřina Drbohlavová

Věnuji se hloubkové, regenerační a sportovní masáži, individuálnímu strečinku Před více než deseti lety mi přišla myšlenka, že místo práce v kanceláři bude mnohem smysluplnější věnovat se lidem a skrze doteky nejen poskytnout úlevu od bolesti, ale mnohdy i najít jinou, novou cestu. S láskou Vám nabízím hloubkovou masáž zaměřenou nejen na uvolnění a regeneraci Vašeho těla, ale také Vaší duše.

Ivana Hulešová

S láskou a plnou pozorností poskytuji celostní kosmetický a tělový rituál Primavera, který pohladí vaši pleť, tělo, duši i mysl. Věřím v sílu a dary přírody a léčivé účinky vědomého dotyku.

Primavera kosmetický rituál hýčká pleť uměním masáže cílenými hmaty a pomocí blahodárných polodrahokamů. Spolu s vysoce cennými rostlinnými a esenciálními oleji, té nejvyšší kvality, pocházející z bio dynamického zemědělství.

Srdcem kosmetického rituálu je manuální stimulace lymfatického systému a liftingová manuální masáž obličeje, krku a dekoltu, spolu s hluboce relaxační masáží s využitím teplých polodrahokamů. Účinek celého rituálu je zakončen unikátní vypínací alginátovou maskou, která zanechá pleť hedvábně jemnou a hydratovanou. V rámci ošetření analýza pleti a odborné poradenství v oblasti přírodní kosmetiky.

CELOSTNÍ KOSMETICKÝ RITUÁL PRIMAVERA 90 min. - individuálně dle konkrétních potřeb pleti klienta.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PRIMAVERA 60 min. - individuálně dle konkrétních potřeb pleti klienta.

RELAXAČNÍ AROMATERAPEUTICKÉ MASÁŽE 60 min., 90 min. - za použití masážních olejů v bio kvalitě.

Adéla Tancerová

Jsem terapeut rodových linií, hodně pracuji s regresní terapií, přepisem limbického otisku, arteterapií a psychosomatikou, rodinnými a osobnostními konstelacemi. Mám individuální terapie a konzultace, ale také kurzy. Jsem lektorkou ženské jógy Mohendžodáro, lektorkou kurzu Aktivace Třetího oka a dalších.

Dita Gabrielová

Prošla jsem různé profese, ale masáže, kterým se věnuji od roku 2014, jsou mojí nejsilnější stránkou. Největší vášní se mi stala TĚHOTENSKÁ MASÁŽ která uvolní napětí v bedrech, bolest zad, vzrůstající tlak na vnitřní orgány, otoky dolních končetin. Příznivě ovlivňuje psychiku maminky a skrze celkové zklidnění a vyladění nastávající maminky také na miminko. Budete se cítit odpočinutě Vy i miminko. Těhotenská masáž je vhodná i pro lidi, kteří neradi leží při masáži na břiše – zde ležíte na boku. Dále praktikuji i KLASICKOU MASÁŽ, kterou ráda propojuji s BREUSSOVOU MASÁŽÍ, která se provádí i po páteři a díky tomu uvolní i meziobratlové ploténky. Každá masáž může být provedena s energetickým ošetřením. To platí i pro REFLEXOLOGII NOHY. Po masáži budete odcházet krásně vyladěni, odpočinete si od každodenního shonu po těle i po duši.

Kateřina Bartoňová

Pracuji s Metodou RUŠ, která je metodou vědomé, logické práce s myšlenkami a emocemi. Je moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná pro současného člověka. Metoda RUŠ zakládá na tom, že naše přesvědčení, mentální bloky a programy, naše návyky a předsudky silně ovlivňují naše jednání a mají za následek to, jak se cítíme a vnímáme svět. Věřím, že každý člověk je schopen mít život takový, jaký chce a je schopen učinit kroky k vysněnému cíli, v případě, že opravdu chce a rozhodne se pro to. Společně budeme hledat skrytá řešení - která v sobě již máte.

MUDr. Klára Zelenayová

MUDr. Klára Zelenayová, která se věnuje rehabilitační a fyzikální medicíně, akupunktuře a Bachovým esencím, s námi spolupracuje externě.

Více najdete na webu www.rehabilitace-akupunktura.cz.