Dům Rukou Světla

Chrámový gong s Marti

Zvuk má silný vliv na lidskou duši i tělo, neboť vše je v trvalém stavu vibrací. Zvuk je jednou z forem, která nám může pomoci nalézt cestu k harmonii a klidu.

Jeden z neznámějších čínských gongů je Chao gong – zemitý, chrámový, jehož zvukové pole je velmi široké a kromě základních tónů zahrnuje celou škálu tónů alikvótních.

Při naslouchání gongu nás jeho tóny přivedou do hlubokého uvolnění a potom může dojít k zlepšení v mnoha rovinách (zlepšení spánku, soustředění a paměti, zvýšení imunity, zmírnění strachů a úzkostí, uvolnění bloků, je prohloubena intuice, kreativita).

Velké gongy nás navíc mohou dopravit do vesmírných sfér, dovolí nám nahlédnout do jiných dimenzí, neboť ve svém zvukovém spektru obsahují energii Stvoření.

Srdečně Vás zvu na naslouchání našemu chrámovému čínskému gongu.

Další informace naleznete ZDE.

Příspěvek je dobrovolný. TERMÍNY ZAŠLU NA VYŽÁDÁNÍ DO MAILU.


Laskavé doteky konce života

Cyklus TŘÍ na sebe navazujících prožitkových seminářů na téma smrti a odcházení. Klidnou a bezpečnou formou vám umožníme procítit a pracovat s náročným i aktuálním tématem umírání v jeho různých rovinách a významu. Každý život jednou končí.

Říká se, že jedinou jistotu, kterou v životě máme, je, že umřeme. Nevíme kdy ani jak. Přesto je možné se na tento okamžik připravovat a vědomě si tím otvírat cestu ke svobodnějšímu a plnému životu pro nás i naše blízké, na jehož vrcholu může být laskavý a smířený odchod.

Seminář je pro každého, koho téma zajímá, chce si prohloubit pohledy na smrt, pomoci blízkému, rozšířit si profesní přístupy, nahlédnout na konkrétní situace v rodině, potřebuje se zbavit strachů a úzkostí ze smrti, chce nahlédnout za „oponu“, nemá zpracován odchod někoho blízkého…

Cyklus má jasně danou strukturu, pořadí nelze přeskakovat, není povinností pokračovat. Účastník je závazně přihlášen po zaplacení 50% zálohy na č. účtu: 150 908 1012/3030 a vyjádření motivace vedoucího k přihlášení.

Více informací na webu Laskavé DOTEKY konce života.

Přihlášky: lucka@spolunaceste.cz

 • Lucie Pospíšilová Bc. a Ing. Kateřina Špačková
 • 27.11.2021 od 09:00 do 17:00 h
 • lucka@spolunaceste.cz
 • 1900 Kč

HUDEBNÍ LÁZNĚ MEDITACE - HEALING SOUNDS BY JAMI

Oprostěte se od nízkých vibrací, otevřete své srdce a mysl a nalaďte se na vibrace lásky, klidu a míru díky posvátným tónům křišťálových mís.

Přihlášky: healingsoundsbyjami@gmail.com

Instagram: @healingsoundsbyjami


Předporodní kurzy s dulou Monikou Morsteinovou

Oslovuje-li Vás i hlubší aspekt bytí - zrození, jsem připravena Vás podpořit. Věřím, že každé miminko, které přichází na svět se narodit chce. Na ženě je, aby mu byla dobrou průvodkyní, poskytla mu potřebný čas, klid a respekt.

Jmenuji se Monika Morsteinová, jsem certifikovaná dula, laktační poradkyně. Ráda Vás doprovodím obdobím těhotenství, při porodu i šestinedělím. Nabízím Vám svou otevřenost a podporu, své zkušenosti v porodnicích i při porodech doma. Narození a doprovázení našich třech synů a moje postupné chápání souvislostí v životě, mě přivedlo k hlubokému, radostnému a věčnému tématu – rození dětí. Od roku 2007 jsem jako dula doprovodila při porodu více než 700 žen. Více informací na webu www.dulamonika.cz.

V krásném a klidném prostředí se společně v ženském kruhu naladíme na váš den D, uskuteční se otevřená setkání a příprava k porodu i na šestinedělí, relaxace a meditace.

Účast si prosím zarezervujte na emailu: monika@dulamonika.cz

 • Monika Morsteinová
 • 23.10.2021 od 13:00 do 18:00 h
 • 20.11.2021 od 13:00 do 18:00 h
 • 11.12.2021 od 13:00 do 18:00 h
 • monika@dulamonika.cz
 • 1500 Kč

Vědomá žena - seminář s meditací

Vědomě si tvoříme svůj život. Proto přicházíme na tento svět. Náš život je plátno a my malujeme. S sebou pastelky, blok a tužku.

Prosím o rezervaci, počet míst je omezen.

 • Věra Klucká
 • 29.10.2021 od 17:00 do 20:00 h
 • 500 Kč

OM CHANTING s Hankou

OM je prvotní zvuk tvořící a prostupující celé Univerzum, je to nejvyšší vibrace a nejčistší zvuk. Harmonizace zvukem je jedna z nejsilnějších a nejjednodušších metod pomoci.

Při rezonování zvuku OM ve specifické kruhové formaci lidí mohou být podporující procesy zesíleny skrze vyrovnání vibrací. Jako vlnky stvořené vhozením kamene do vody i vibrace zvuku ÓM přenáší své vlnění do okolí. Tato vibrace je blahodárná nejen pro účastníky kruhu, ale má také širší rozsah na ostatní lidi, místa a životní situace.

Jaký je prospěch OM CHANTINGU?

 • podporuje naše zdraví a meditační praxi
 • harmonizuje naše fyzické, mentální, emocionální a duševní tělo
 • uvolňuje emoce, tím vyvstane mír, štěstí a láska
 • zlepšuje životní prostředí, tvoří harmonii a jednotu mezi člověkem a přírodou

Přijďte si vyzkoušet starodávnou léčivou techniku zpívání OM ve specifickém postavení, kterou již praktikovali jogíni v Himalájích před tisíci lety.

Skupinu povede Hana Grobler, zkušená lektorka, více na https://cs.artofmeditationbyhana.org/about.

Příspěvek je dobrovolný.

Počet míst je omezen, prosím o rezervaci místa na info@dumrukousvetla.cz

 • Hana Grobler
 • 12.11.2021 od 18:30 do 20:00 h
 • 0 Kč

Obličejová jóga - seminář

Obličejová jóga umí vyhladit vrásky a rozzářit pleť. Pár jednoduchých cviků denně dokáže více než sebedražší krém. Obličejová jóga pomáhá v každém věku, jako prevence je vhodná již od 25.-30. roku, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje prokrvení a pročištění pleti, zmírňuje až odstraňuje vrásky, dvojitou bradu, váčky pod očima, zpevňuje kontury tváře, vyhlazuje a prozáří pleť a je také skvělým antidepresivem. A to vše vlastními silami s minimální časovou a finanční investicí.

Co Vás na semináři čeká:

 • rozcvička + sestava cviků obličejové jógy pro celý obličej
 • Liftingová automasáž obličeje s baňkou
 • Individuální diagnostika a sestava cviků a technik vhodných právě pro Vás

S sebou si vezměte pohodlné oblečení, zrcátko a krém či olej, který běžně používáte. Všechny další pomůcky včetně silikonové baňky a návodu na cvičení v ceně. Více informací na webu www.jogasyvonou.cz.

Počet míst je omezen, přihlašujte se, prosím přímo u paní Yvony Švecové na níže uvedených kontaktech.

 • Ing. Yvona Švecová
 • 31.10.2021 od 17:00 do 20:00 h
 • +420 604 815 667
 • kurzy@jogasyvonou.cz
 • 1300 Kč

ZDRAVÉ OČI - jednodenní seminář

Nosíte brýle nebo kontaktní čočky? Míváte často unavené či suché oči? Trávíte hodně času u počítače? Trpíte dalekozrakostí, krátkozrakostí, presbyopií ( milosrdný výraz pro stařeckou vetchozrakost), amblyopií, astigmatismem, makulární degenerací, zeleným či šedým zákalem, bolestmi hlavy a migrénami, máte sklivcové zákalky, či již dokonce zvažujete operaci očí? V ideálním případě - máte zrak dobrý a chcete si jej zachovat a povýšit na nadprůměrný? Řešením je metoda Meira Schneidera vycházející z revoluční metody Williama Batese, která komplexně pracuje se všemi částmi zrakového systému. Techniky jsou jednoduché a snadno je lze zařadit do běžného denního režimu. Prakticky a zábavnou formou

S sebou pohodlné oblečení do místnosti i na ven.

PŘIHLÁŠKY a více informací na webu www.jogasyvonou.cz.

 • Ing. Yvona Švecová
 • 31.10.2021 od 09:00 do 16:00 h
 • +420 604 815 667
 • kurzy@jogasyvonou.cz
 • 1400 Kč

Astropsychologická poradna a psychoterapie

V našem podvědomí jsou uloženy všechny informace o naší duši - minulost, přítomnost i budoucnost. Vše se zde děje najednou. Vše se odehrává jako Božská hra ve věčném teď. Intuice je projeveným jazykem naší duše a je zároveň její přirozeností. Pomocí intuice dokážeme naslouchat sami sobě i potřebám ostatních bytostí, jelikož na úrovni podvědomí jsme všichni propojeni. Nepodceňujme tento hlas duše, který hovoří pravdu a který nás vede k harmonii s Vesmírem a zároveň k uskutečnění našeho pozemského života. Intuice nám ukazuje, kterak žít v Lásce a štěstí na této Zemi, tak, aby zároveň všechny bytosti byly šťastné. Intuice nás vede do našeho duchovního srdce a k Poznání.

Každý člověk je pro mne Vesmírem sám o sobě. Není to jen bytost, která se narodila z ničeho a bez souvislostí, ale je to jedinečný člověk plný zkušeností, talentů a vizí, které si nese ze svých předchozích životů. Ve svých výkladech se věnuji právě těmto souvislostem, rodovým předpokladům a zátěžím, minulosti i budoucnosti jedince.

Jsem astroložka, i když jsem nikdy neplánovala se jí stát. Astrologii jsem začala studovat ze všech dostupných pramenů v roce 1992. Astrologii považuji za svůj velký životní projekt, kdy vše stále zkoumám, a neustále se ptám. Jako psychoterapeutka pak dokáži své klienty vést ke svému srdci i dalšími otázkami a případně být nápomocna k vyřešení náročných životních situací. Jsem také učitelka (vystudovala jsem učitelství na FF OU) a průvodkyně těch ostatních. Už 12 let učím na VŠP v Jihlavě psychologii a arteterapii, také učím v arteterapeutickém výcviku budoucí terapeuty.

PŘIHLÁŠKY a více informací na webu Mgr. Lucie Polákové www.luciepolakova.cz.
NYNÍ NOVÉ TERMÍNY - 24.10.2021 a 26.11.2021


Pyramida - harmonizace duše i těla

Pyramidy nás provází desítky tisíc let a stále nutí k zamyšlení, k rozpomenutí se na to, co v hloubi duše známe. I dnes nám mají co říci, co ukázat - více informací naleznete ZDE.

My všichni si potřebujeme dopřát klid a čas k vystoupení na naši duchovní pyramidu, abychom se pozvedli nad zmatek a starosti běžného života a pohlédli na něj s nadhledem. Pyramida harmonizuje jednak prostor, ve kterém se nachází, jednak působí na bytost nacházející se uvnitř - slouží k meditaci, harmonizaci energetických center, relaxaci a regeneraci, zvyšuje imunitu, zjemňuje a pozvedává vědomí, vede nás k sobě samým.

Prosíme, v případě zájmu o bližší informace volejte na telefon 728757381.